Jan Rajnoha

Jan Rajnoha

Jsem studentem na SPŠ Zlín. Zabývám se programováním v jazyce C#, který budu nadále studovat.

Dříve jsem se učil programovat  v HTML, poté jsem k tomu přidal CSS a Visual Basic script, aby stránky lépe vypadaly. programoval jsem také v Pascalu. Již 4 roky programuji v jazyku C# . Také mám základy jazyka C++.

Od 2. ročníku sš jsem zapojen do programu Microsoft STC (Studentské trenérské centrum), kde zdokonaluji vědomosti z oblasti IT a který doporučuji vše nadšencům, kteří by se chtěli dále zabývat IT světem. Od třetího ročníku střední školy jsem zapojen do programu MSP (Microsoft student partner) od společnosti Microsoft, který je určen převážně pro vysokoškoláky. Lidem nabízí možnost sebezdokonalování a přednášení na akcích Microsoftu, nabízí software a hardware pro přednášení. Od lidí očekává aktivní přístup ve formě přednášek, blogů a informování o světě IT.

Z mé tvorby pochází programy Základy matematiky (včetně Nápovědy a upgrade programu), Prohlížeč fotek, DVDatabaze a připravovaný SleepWell

Rada do života, kterou se řídím: Nikdy neříkej, že něco nejde udělat, protože se najde nějaký blbec, který to neví a udělá to.

Kontakt  
Facebook https://www.facebook.com/jan.IT.rajnoha
E_mail janrajnoha@outlook.com, l-janrajnoha @icstic.cz
Twitter https://twitter.com/jan_it_rajnoha
Myspace https://myspace.com/jan.it.rajnoha
LinkedIn cz.linkedin.com/pub/jan-rajnoha/64/16a/591/
   
   
   
   
   

DVData

Byl publikován program DVData 2.0. Jednoduchý pomocník při správě všech vašich filmů. Stahujte v Download.

Novinky

 

Kontakt

GoID
Vývojaři
Zlín,  Česká Republika
goid@hotmail.cz