Microsoft STC, nové verze

21.02.2014 20:00

Microsoft STC - Absolvoval jsem 2. přednášku pro studenty STC, která se týkala především Office 365 a jeho funkcí, které jak jsme sami poznali, jsou opravdu rozsáhlé. Učili jsme se, jak nastavit tuto službu, v pohledu školy, nejen pro učitele, ale také pro studenty, nastavení Outlooku, Kalendáře, SkyDrive (nově OneDrive) a dalších služeb. Dále jsme řešili, jaké jsou licence pro studenty STC. Závěrem bylo, že studenti STC mají zdarma licenci Office 2013 (samozřejmě je podmíněno účastí v tomto programu). Tímto tedy doporučuji Microsoft Studentské trenérské centrum.

Základy matematiky - před vydáním - Téměř poslední zpráva o tomto programu. Vydáním verze 2.2 se odmlčíme a tento program necháme mírně upadnout do zapomnění. Samozřejmě ne navždy. Plány do budoucna již máme, ale je potřeba rozšířit naši software galerii. Proto bych se o tomto programu chtěl rozepsat trochu více, přece jen je to téměř naposled. Od nenovějších změn tedy.
Program disponuje jazykovým nastavením, které umožní program rozšířit do více zemí (USA, Velká Británie, ...). Další změnou je menu, které je plně funkční a lze z něj nastavit téměř celý program. Repair program, který je dodáván zároveň s programem vám stáhne nejnovější data k programu. Samozřejmostí jsou i drobné technické úpravy. Program chceme vydat během měsíce března.
Dále budeme hlouběji pracovat na programu Prohlížeč fotek a na programu, který vám bude stahovat zprávy ze serveru. Lze také udělat tento program na zakázku. 

Chcete se více dozvědět o GoID: Podívejte se na Facebook nebo na Twitter.