Microsoft STC, Základy matematiky a Vánoce

19.12.2013 20:00

Microsoft STC - Úterý 17. prosince proběhlo v centru Microsoftu (Praha) výběrové řízení do programu STC (studentské trenérské centrum). Výběr byl vedený formou pohovoru se členy odvětví školství v Microsoftu a členem STC. Při pohovoru se členové ptali na vztah v IT, znalost IT a schopnost předávat zkušenosti a vědomosti dál. Ve 2. polovině byla ústní zkouška z angličtiny. Svoji prezentaci jsme mohli doprovázet také prezentací na počítači a lépe se tak představit. Bylo vybráno okolo 15 studentů, kteří se stali novými členy programu STC.
Náplní tohoto programu je naučit studenty práci s Office a získat titul Office Master (1. ročník). V dalších ročnících (2. a 3.) se studenti učí programovat a nebo vytvářet sítě -> volba je jen na studentovi, která oblast se mu více líbí.
Tento program doporučuji všem, kteří mají zájem naučit se lépe práci s počítači, programovat a nebo vytvářet sítě.

Základy matematiky - Jak jsem již psal, do konce roku by měla vyjít další verze tohoto programu. Nová verze pojmenovaná Prerelease obsahuje vylepšení a doladění funkcí. Základem je však opravný balíček, který stáhne chybějící soubory -> tím lze použít tento balík jako webovou instalační službu. Navíc bude možné na tuto verzi upgradovat z programu a lze ji také stahovat ze stahovacích serverů. Nová verze do konce roku.
A ještě jedna statistická informace: Program Základy matematiky stáhlo již víc jak 1700 uživatelů. Děkujeme

Vánoce - Tím bych také chtěl navázat na blížící se svátky. Skupina GoID vám všem přeje spousty dárků pod stromečkem, chvíle strávené s rodinou, domácí pohodu a spousty úspěchů ve škole a to nejen s našimi programy. Do nového roku 2014 vám všem přeji spousty krásných chvil s nejbližšími, úspěchy jak v osobním životě, tak i v pracovním. Takže veselé Vánoce a šťastný nový rok 2014 vám přeje supina GoID

Chcete se více dozvědět o GoID: Podívejte se na Facebook nebo na Twitter.