Nové verze

1.11.2013 20:00

Začátkem nového měsíce jsem vytvořil dvě nové verze programů Základy matematikyProhlížeč fotek, oboje v Beta verzích. 1. program je již možné stahovat a 2. bude publikován tento měsíc (dodělávky). Dále byly přidány lekce jak v Seriál C#, tak i v sekci Základy programování, kde se již začínáme seznamovat s prostředím jazyka Pascal. Obě tyto rubriky je možné odebírat pomocí formulářů na konci stránek.

Základy matematiky v2.2 beta - Program dostal plně funkční menu, barevné nastavení programu a možnost zobrazovat výsledky pomocí vyplněných předchozích testů. Dále bylo doladěno generování čísel a propracovanost programu jako celku -> především byly odstraněny pravopisné chyby. Další změnou je struktura ukládání dat v programu, vyhledávání v nápovědě, která je plně funkční a menší grafické úpravy programu. 3. a poslední testovací verze by měla vyjít do konce tohoto roku. Půjde o téměř hotový program, který bude více spojen s internetem, s naším webem, odkud vám bude zobrazovat novinky a nové verze skupiny GoID.

Prohlížeč fotek - Program má propracovanější zobrazování a mazání fotek. Dále byla doladěna ovladatelnost programu. Samozřejmě připravujeme další funkce, které by program zlepšily. Pokud máte zájem o určitou funkci pište na náš E_mail.

Info o programech najdete v sekci Programy a připravované změny v sekci Podpora.

Seriál C# - Dokončili jsme program Picview, který zobrazoval obrázek a který bylo možné kopírovat. Lekce s číslem 8 končila svou 6. částí, kterou jsem věnoval tipům a trikům k lepšímu vzhledu a funkcionalitě programu. Hotový program si můžete stáhnout v sekci Download -> Seriál C#, kde také najde screenshoty z vývoje programu. Další lekce (Lekce č. 9) zatím nemá téma, takže pokud chcete vytvořit progarm a nevíte jak na to, stačí napsat na náš E_mail a my podle obtížnosti usoudíme, zda váš program publikujeme

Základy programování - Pomalými kroky se posouváme k programování v Pascalu. Začali jsme dělat datové typy a další lekce, která nás čeká jsou lexikální elementy, což jsou slova a znaky jazyka Pascal

Tým GoID - Dále také hledáme členy do našeho týmu, kteří by měli zájem zviditelnit se pomocí programů nebo svých článku týkajících se programování a IT. Více informací na stránce Přidej se k nám, pokud máte dotaz, pište na náš E_mail (na konci stránky). 

Chcete se více dozvědět o GoID: Podívejte se na Facebook nebo na Twitter.